Minulé ročníky festivalu "Salon tradičního jazzu"

XXVII. Salon tradičního jazzu 2015

Pražský pouťový orchestr
Old Timers Praha
Funny Fellows SK
Brass Band Rakovník
Legendy jazzu

 

XXVI.  Salon tradičního jazzu  24.5.2014

Javajka – divadlo pro děti
Junior Band
Workshop
Holoubek Trio
Original swing Band
Pilsner Jazz Band
Voras Band
Bridge Band
Revival Swing Band
Spiritual Kvintet
Legendy jazzu

 

XXV.  Salon tradičního jazzu - Náměstí Republiky - 2013

moderátor Michal Jančařík
Brass Band Rakovník         
Ajeto Glass Nový Bor              
Czech Philharmonic Jazzband
Old Time Memory Jazz Band, Jena Německo
Funny Fellows, Slovensko               
Pilsner Jazz Band             
Navostro                                              
Mariachi Azteca de Praga
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

OHŇOSTROJ
 

Dům Kněžny Emmy 
Dechovka od 10 hod.
Průvod městem, majoretky od 13 hod.

vedlejší scéna v Sadech B.Smetany:
Salon paní Ljuby
po celý den program ke 100. výročí narození
neratovické rodačky Ljuby Hermanové

Vystoupí:
Ester Kočičková,
šansony v podání předních českých umělců
a další program

 

XXIV. ročník 2012 - Neratovice

Django trio Petra Kormana
Orchestr ZUŠ Neratovice
Dojezd historických vozidel
Průvod městem
Revival Swing Band Praha
Brass Band Rakovník
Memory Jazzband Mariánské Lázně
Leliwa Jazz Band Tarnów Polsko
Dixieland Pražských Aviatiků
Original Swing Band Mladá Boleslav
Banjo Band Ivana Mládka

 

XXIII. ročník 2011
OVJ Dixie Liberec
Old Fashion Trio
Revival Swing Band Praha
Petr Kroutil Orchestra

 

XXII. ročník 2010
Junior Jazzband ZUŠ Neratovice
Black Melody Jazzband Kroměříž
Enerjazzer Adam Solski PL
J.J.Jazzman Praha
World Jazz Group USA
 

XXI. ročník 2009
Old Steamboat Jindřichův Hradec
Django Korman & Gypsy Hot Jazz
Memory Jazz Band Mariánské Lázně
Harmony Trio Jena G
Leliwa Jazz Band Tarnów PL
 

XX. ročník 2008
Swing Studio Karlovy Vary & Darja Kuncová
Stanley´s Street Band
Revival Swing Band Praha
Funny Fellows Bratislava SK
Jazz – Band – Ball – Orchestra Kraków PL
Back Side Big Band
Happy Big Band
Neratovický Big Band
 

XIX. ročník 2007
Bohemia Jazzband Teplice
Sweet Little Chicks SK
Vox Nymburgensis
Academic Jazzband Přerov
Jazzin Screwballs G
JH Big Band Hradec Králové
Steamboat Stompers
 

XVIII. ročník 2006
Anna Mlinarik & Jazz Viollin
Melody Boys Praha
Jaroslav Kos & Friends
Old Boys Děčín
Tom & Bery Plzeň
Teens Velké Losiny
Elb Medow Ramblers G
Old Time Jazzband
Swing Quintet Praha
Big Band Polná
Bohemia Jazzband
 

XVII. ročník 2005
Cotton Gang Praha
JIP Trio Nový Bor & Michaela Svobodová
Hot & Sweet Orchestra & Jiří Suchý
Hot Club Mladá Boleslav
Blues Messengers
Dixieland Pražských Aviatiků
Alexander Blume Jazz Family G
Big Band Česká Lípa
 

XVI. ročník 2004
Jazz Band ZUŠ Neratovice
Tango Band Praha
Sestry Havelkovy & Band
Original Indigo
Teens Jazzband Velké Losiny
Old Time Jazzband
Revival Swing Band Praha
Gospel Time Zuzany Stirské
Vestre Jazzvaerk DK
 

XV. ročník 2003
Old Steamboat Jindřichův Hradec
Ivan Mládek & Jazz Band
Dixieland Pražských Aviatiků & Darja
Jazz Paluba Mnichovo Hradiště
Old Time Memory Jazzband Jena G
Steamboat Stompers
 

XIV. ročník 2002
Storyville Jazzband
Revival Swing Band Praha
Peter Lipa Bratislava & TR Band SK
Big Band M. Wollmanna Mladá Boleslav
Veteran´s Jazzband
Steamboat Stompers
 

XIII.  ročník 2001
Jazz Praha
Veteran´s Jazz Band Litoměřice
EZ Blooz
Albis Big Band Ústí n/ L
Storyville Jazzband
Petra Ernyei & Company
Old Time Memory Jazzband G
All Stars International Jazz Ladies
Trio Víta Fialy & L.A.Davison USA
Big Band Rychnov n/Kněžnou
Natural Gass Jazz Band San Francisco USA