Návštěvníci napsali:

 

2004  Narozeniny

Bylo to tu velmi, velmi, VELMI, VELMI dobré, díky za to a doufáme, že to vydrží!

Všechno bylo nej! Děkujeme ze srdce manželům Šilhavým, kteří nám umožnili Jazzovou zahradu navštívit a všem kteří se tu o nás tak dobře starali.

 

23.6.06  Svatba

Spokojenost ! Mnohokrát děkujeme ! Super, Super, Super ! Krásná svatba, se vším všudy ! Skvělý, skvělý, moc se nám tu líbilo. Je to tady úžasný !

 

28.7.09  Sportovní aktivity – Dánští studenti

We had as lovely day here and we had to come again someday  Lovely  hede bo centert .

 

11.9.2011  Dvojitá oslava narozenin

 Děkujeme za perfektně připravené prostředí i občerstvení. Bezvadné prostředí, bezvadný personál, skvělá muzika a bezvadní manželé Šilhavých!

Hájkovi, Praha

 

Vážení manželé Šilhaví,

Jsme pravidelnými návštěvníky Jazzové zahrady v Libiši. Rádi k vám jezdíme, i když si jeden z nás vždy musí odříci skleničku. Máme rádi domáckou atmosféru a vlídné zacházení. Většinou si dáme i dobře připravený steak. V neposlední řadě rádi posloucháme jazz nebo country hudbu (kvůli tomu tam vlastně chodíme).

Na další sezónu se těší

Zdena a Jiří Rejmonovi

 

28.5.2013 Legendy českého jazzu

Zdravím a pozdravuji!

Včera večer jsem se vrátil domů, ještě poprchávalo. Dnes od rána tu svítí sluníčko. Nemohlo bejt takhle v sobotu? Nebo u Vás ještě cedí?    Moc Vám děkuji za vlídné přijetí!Bylo to u Vás moc prima, jsem opravdu rád , že jsem se zase k Vám podíval. Škoda, že ten kameraman sbalil svoje nádobíčko tak brzy. Budete-li mít z toho koncertu u Vás nějaký záznam, moc rád si ho koupím! Muzika odezní, zůstane vzpomínka - ale když si ty chvíle můžeš připomenout nahrávkou, i po letech se to všechno krásně vrací, jako by to právě doznělo. 

A též sděluji, že jsem si právě poslechl to nové "Jarčino" CD. Mladá paní, hluboce se klaním, potleskem nešetřím a radost z nového přírůstku, který jsem si pořídil do své jazzotéky velkou mám! Tuze moc hezky se ti prstíky po klávesách potulují!I

(I páni spoluhrající se snažili, též Darje to pěkně zpívá!)

Keep swingin´!  Štěpán Podéšť   31.8.2013
 

Milí  - Járo a Toníku,

díky za pozvání na vaši skvělou událost - 45 let soužití.  Bohužel se mi nepodařilo přijet.

Přeji vám, abyste byli stále silná a neodolatelná dvojka v hudbě i v životě.

Dana Körberová 

 


Milá manželata, Járo a Toníku,
já moc děkuji za příjemný večer s - jako vždy - pěknou hudbou.
Ať se Vám daří dál, hodně, zdraví, sil a pohody.
Alena


prosinec 2013 (ing.Arnold Grega)

Milí Šilhaví,
   dovolte, abych se i já připojil ke všem, co vám vám oběma přejí jen to nejlepší v Vánocům a do Nového Roku !  Tak tedy především hodně zdraví, trochu peněz a hodně úspěšných koncertů ! Velmi rád vás poslouchám a to ani zdaleka nejsem sám !
P.F. !
Váš Arnold